Domů /

Skleník Gardentec Classic PROFI 4x3m


Žádné hodnocení. Kód: 4294589
Dodavatel: GUTTA
Produkt již není v prodeji
Skleník Gardentec Classic PROFI 4x3mGardentec Classic PROFI se řadí mezi nejprodávanější obloukové zahradní skleníky, šířka 3 m, délka 4 m, výška 2,2 m, zesílená pozink. konstrukce (1 mm), zdravotně nezávadný polykarbonát Guttagliss, síla polykarbonátu 6 mm, UV ochrana, snadná montáž, prodl. záruka.

Obloukový skleník Gardentec Classic je vyroben z žárově pozinkovaných profilů o síle 1 mm, zasklení je tvořeno 6 mm vysokogramážním dutinkovým (komůrkovým) polykarbonátem s UV ochranou, který má zvýšené tepelně izolační vlastnosti, oproti běžně prodávaným skleníkům. Námi dodávaný polykarbonát splňuje veškeré podmínky pro udělení atestace zdravotní nezávadnosti toxikologickým centrem vydaným státním zdravotním ústavem. Můžete si tak bez obav o své zdraví nerušeně pěstovat zeleninu.

Další specialitou tohoto skleníku je základový bezúdržbový profil, který zajišťuje stabilitu konstrukce. Skleník Gardentec Classic tak lze upevnit podle priority každého zákazníka. Skleník je možné kotvit uživatelsky velice snadným zapuštěním do země (fixaci skleníku zajišťují silné kotvy ve tvaru "T", které nepovolí jeho uvolnění). Zahradní skleníky dodáváme jako stavebnici o rozměrech 2 x 3 m. Součástí skleníku jsou též 2 čelní větrací okna o rozměru 1 x 1 m, které vám zabrání přehřátí rostlin. Šířka 1 m a výška dveří 2 m vám umožní pohodlný vjezd do skleníku i s kolečkem. Skleník není průchozí.

Obsah balení skleníku

Skleníky Gardentec Classic jsou prodávány jako stavebnice kombinující pozinkovanou konstrukci a dutinkový polykarbonát Guttagliss litevsko/německé výroby. Každá zásilka obsahuje komponenty, které se vždy skládají z 1 ks krabice, 1 bal profilů se základnou, 1 bal profilů s oblouky (na všech těchto baleních je popsáno na kolik m2 je skleník obsažen) a příslušný počet polykarbonátových desek o rozměru 6000 × 2100 mm. Více info v níže uvedené tabulce s obsahem balení variant skleníku. Polykarbonátové desky jsou zaváženy volně ložené.

Důležité upozornění

Skleníky jsou kvůli rozměrům polykarbonátu zaváženy velkým nákladním autem a není možné skládat zboží v zahrádkářských koloniích, chatových oblastech nebo těžko přístupných místech bez zpevněné komunikace. Zákazník je proto povinen zajistit bezproblémové místo ke složení, v opačném případě bude zboží dovezeno zpět dodavateli.

Máte zájem o odbornou montáž skleníku?

 Pro objednání montáže skleníku postačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o odbornou montáž. Montáž provádíme pouze v kraji Vysočina. Poté Vás kontaktuje náš technik a domluví s Vámi vše potřebné. Ceník montáže naleznete ZDE. Cena nezahrnuje terénní úpravy ani zakopání skleníku do země. Zakopání skleníku znamená vyhloubit do země základový výkop hluboký cca 35 cm na šírku rýče, do kterého bude skleník zasazen.

Specifikace
Váha 94 kg
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.