Domů / Stavební těsnící manžety / Manžety na trubky

Manžeta 220-250mm vč. lep. pásky


Žádné hodnocení. Kód: SL3512225+
Výrobce: STOP LUFT
Dostupnost: Skladem
387 Kč , plus doprava
(387 Kč/ks)
 
Manžeta 220-250mm vč. lep. páskyManžeta SL3512225+ je určena pro parotěsný průchod 1 trubky o průměru 220-250mm. Tato manžeta je navíc dodávána s potřebným množstvím lepící pásky. Tím odpadá nutnost dokupování celého balení lepící pásky.

Těsnící manžety STOP LUFT mají širokou oblast použití jak ve stavebnictví zejména u dřevostaveb, tak v automobilovém, lodním a leteckém průmyslu. Slouží k utěsnění průchodu kabelů a potrubí v různých konstrukcích a strojích kde je potřeba zabránit průchodu vzduchu, vlhkosti a prachu např. elektrické kabely, vodovodní potrubí, kanalizace, rozvody vzduchu - rekuperace, průchody potrubí od digestoří, odkouření kotlů, průchody závitových tyčí a různých konzol ve fasádních foliích, průchody vedení solárních systémů v podstřešní folii, atd.. Dá se požít jek ve vnitřním tak ve venkovním prostředí.
Výhody manžet STOP LUFT: snadná a rychlá montáž
velmi silná lepivost - velmi dobře drží na většině podkladů
spoj je rozebíratelný - kabel nebo porubí se dá posouvat
velmi dobře těsní - splňuje BLOWER DOOR test
snadné odstranění krycí folie lepící části
manžeta je UV stabilní (max. 3měsíce)
vyrábíme na zakázku
rychlost dodání
dodáváme po kusech
výhodná cena

Podklad:
Podklad musí být suchý, hladký, zbavený prachu a nečistot, mastnoty a silikonu. Při dodržení těchto základních podmínek lze dosáhnout velmi dobrého spoje na většině požívaných materiálů jako jsou parotěsné, podstřešní a fasádní folie, OSB, MDF, kovové, plastové podklady, hoblované a povrchvě upravené dřevo. Aplikace je možná při teplotě min -5°C na podkladu bez námrazy. Při průchodu závitových tyčí je pořeba požít při aplikaci vhodný tmel nejlépe na lepení parozábran. Doporučujeme vhodnost podkladu před lepením odzkoušet.

Specifikace
Váha 0.5 kg
Rozměr manžety 350x350mm
Pro průchod 220-250mm
Samolepící ano/ne včetně lepící pásky
Počet průchodů 1
Doplňky a související
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.